Aktuāli

Piektdien, 7. jūnijā, plkst. 18:00-24:00 piedalīsimies kultūras pasākumā “Baznīcu nakts”.

18:00 Priestera uzruna. Ievads.

18:20 Draudzes veidots uzvedums  “No šūpuļa līdz kapam”

19:00 Svētā Mise

20:00 Priestera lekcija par liturģiskajiem tērpiem un priekšmetiem

21:00 Lūgšana  Tēvs mūsu un Latvijas Valsts himna sveču gaismā

21:20 Agape un sadraudzība

 

* * *

Aprit gads, kopš mūžībā aizgāja mūsu Tekliņa – Tekla Dzene, priestera Andreja Skadiņa māmiņa. Svētā Mise – aizlūgums par viņu mūsu baznīcā būs ceturtdien, 6. jūnijā, plkst. 12:00. Celebrēs priesteris Andrejs Skadiņš.

 

* * *

Svētdien, 9. jūnijāSvētā Gara nosūtīšanas svētki (Vasarsvētki). Iesāksim tos svinēt ar vigilijas dievkalpojumu sestdien, 8. jūnijā, ar Svēto Misi plkst. 18:00. Pēc Svētās Mises – Vissvētākā Sakramenta adorācija un kopīgas lūgšanas.

 

 

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *